Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас!
Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас!

Поділитися новиною:

Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас!

6 та 7 березня 2017 року в Кислівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Сонечко» Кислівської сільської ради відбулося свято 8 Березня

Це весняне свято завжди проходить душевно. Діти співають, танцюють, читають вірші для своїх любих матусь, бабусь та сестричок. Лунають теплі й добрі слова. Прийшли порадіти за своїх малюків і татусі.

Вихованці різновікової групи  «Пізнайки» показали конкурсну програму «Доньки-матусі», у якій змагалися дівчатка з матусями. Діти грали в ігри, дарували подарунки.

В гості до Мухи-цокотухи завітали діти старшого дошкільного віку –  Бджілка, Метелик, Сонечка, Жучки, Павучок та Мурахи. Зустрілися вони на жіноче свято, щоб повеселитися та привітати матусь.

Вихованці отримали велике задоволення.

Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас!
Web-адреса: dnzsonechko.kupyansk.info/news/id/11164 | Переглядів: 60Дата публікації: 15:56 13.03.2017
Завідувач

Рачковська Таїсія Степанівна

Наші випускники
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих