Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»
Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»

Поділитися новиною:

Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»

18 та 19 жовтня 2016 року у Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Кислівської сільської ради було проведено свято осені. Цьому передувала велика організаційна підготовка

Діти різновікової групи (4-го – 5-го року життя) «Наша казка» готували квіткові та фруктово-овочеві композиції. Із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї. Осінь дарує нам різні фарби, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці, тож на святі діти разом з батьками малювали осінні пейзажі нетрадиційною технікою малювання. Емоції і позитивний настрій переповнювали малих дітлахів.

 Завітали на свято до малят казкові персонажі -  Шапокляк, Дощик і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на завершення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.

Свято у старшій групі мало назву «В гостях у казки», на яке завітали казкові герої: Баба Яга, Осінь-чарівниця, Білосніжка. Діти допомагали Бабі Ягі знайти свою казку, грали в рухливі ігри з парасолькою та в музичну гру з Бабою Ягою. Для Осені дівчатка і хлопчики танцювали таночки з осінніми атрибутами, співали пісні про урожай та про листопад.

Допомагали в підготовці до свята батьки діток. Вони виготовляли вироби з природного матеріалу, приготували для дітей чудові костюми. Свято було неповторним.

 

Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»
Web-адреса: dnzsonechko.kupyansk.info/news/id/11168 | Переглядів: 81Дата публікації: 16:40 24.10.2016
Завідувач

Рачковська Таїсія Степанівна

Наші випускники
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих